Ettevõttest

MEIE IDENTITEET. Alates aastast 1977 on Isostar hoidnud end sporditegevuse juures sõltumata sportlaste tasemest ja saavutustest. See on aidanud kaasa sportlaste võimete ja toitumisalaste teadmiste arengule.

Isostar on oma meeskonda kaasanud toitumisalaseid spetsialiste, tehnilisi tippjuhte, sporditreenereid ja tippsportlaseid. Koostöös optimeeritakse olemasolevaid tooteid ning arendatakse välja uusi, et tasakaalustada sportlaste toitumist, säilitada tervist ja parandada sportlikke tulemusi.

Samal ajal on Isostar astunud samme puhtama spordi nimel ja loonud dopinguvastase märgistuse, võttes sellega sotsiaalse- ja keskkonnaalase vastutuse.

MEIE VÄÄRTUSED. Isostar on pidevalt parandanud oma toodete koostist, et kohandada neid vastavalt sportlaste  vajadustele. Meie eesmärk on katta sportlaste vajadusi  sporditegemise ajal, samuti enne ja pärast pingutust. Organismi optimaalse veega varustatuse,  energiavajaduse ja taastumise aitab tagada Isostari lai tootevalik (joogid, batoonid, geelid jne.)

Praegune valik Isostari tooteid on valminud paljude aastate kogemusel  ja teaduslikel uuringutel. Isostari uurimis- ja arendusmeeskond teeb koostööd spordispetsialistidega, et tulla turule uuenduslike toodetega, mis tõestavad spordisaavutuste paranemist.